Gabi & Diederik

Jednou z nejlepších věcí na práci květinového designéra je sezónnost květin. Každé roční období je jedinečné a přináší své. Letní dny kromě velmi vysokých teplot přinášejí i spousty krásných květin, ale tentokrát jsme se zaměřili na bylinky, které patří k mým NEJ. Moc ráda tvořím se sezónními květinami, hrnkovými rostlinami, bylinkami.  
Gabi a Diederic mají moc rádi přírodu, chodí po horách a tak si přáli uvolněnou atmosféru a organický přístup, z čeho jsem měla velkou radost a k zámku Bon Repos se skvěle hodí!

One of the best things about being a floral designer is the continual change in flowers. Each season is special and brings it´s best. Summer weddings bring a wide variety of beautiful flowers, but this time we focused on herbs, which are one of my favorites. I love working with seasonal flowers, potted plants, herbs.  
Gabi and Diederic love spending time in nature, hiking in the mountains, so they desired a relaxed atmosphere event in the beautiful garden and organic approach, which I was very happy about!

[[en]]year[[cz]]rok

2022

[[en]]Photography[[cz]]Fotografie

Katka Koncal

[[en]]VIDEO[[cz]]VIDEO

Jagr Video

[[en]]Planning & organization[[cz]]Plánování a organizace

Lucie Holá

[[en]]Location[[cz]]Lokalita

Zámek Bon Repos

[[en]]Graphic design[[cz]]grafický design

Made atelier

No items found.
No items found.
previous
next
[[en]]All weddings[[cz]]všechny svatby